Jdi na obsah Jdi na menu
 


  V dohrávce odloženého podzimního zápasu jsme zajížděli na horkou půdu do Kněžic. Holky k zápasu přistoupily velice zodpovědně a přesto, že jsme byli ve zúžené sestavě, myslím si, že jsme sehráli opět výborný zápas.

    Po nedělní remíze se nám opět podařilo zaskočit soupeřky, kdy hned v 1.minutě duo Andrea, Zuzka opět vyučilo obranu soupeřek a tentokrát Andrea zavěsila 0:1. Nutno podotknout, že pan Blažek byl již přítomen, ale zase se nekoukal, takže to vyšlo nastejno.Soupeřkám se podařilo vyrovnat ve 13.minutě po Věrčině chybě v  obraně 1:1. Potom se hrála velice vyrovnaná hra se šancemi na obou stranách. Až ve 30.minutě jsme kopali roh, kterého se ujala Zuzka a přímou střelou na bránu překvapila brankařku soupeřek, která si míč srazila do brány 1:2. Samou radostí pak svlékla dres a poté co jej roztočila nad hlavou si vysloužila žlutou kartu. Soupeřky pak trochu přidali a ve 38.minutě se jim po rohu podařilo vyrovnat 2:2.

    Ve druhé půli jsme již hráli to, co nám dovolily síly, které bohužel rychle docházely. V 60.minutě zvýšily soupeřky z přímého kopu na 3:2 a v 63.minutě z rohu na 4:2. Na tuto sprchu jsme již nedokázali reagovat, ale do konce zápasu jsme odehráli vyrovnanou partii.

   Na závěr bych chtěl podotknout, že v tomto " dvojzápase" jsme se silným týmem herně uspěli a byli jim vyrovnaným soupeřem. Chtěl bych poděkovat fantastickým fanouškům, kterých přijelo do Kněžic sice málo, ale tentokrát byly hodně slyšet, což holky povzbudilo.

   Další zápas sehrají ŽIHADLA v neděli 11.5.2008 v 10.00 hod v Okříškách.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář