Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Sestava:Svobodová Lucka (G), Zímová Věrka (G),Mašková Stáňa(C), Blažková Zuzka, Loucká Andrea, Ryglová Kája, Stručovská Alena,  Nováková Renča, Pokorná Barča, Berounová Aneta, Novotná Verča.

    Zápasy:  Lokomotiva Brno  - ŽIHADLA     -   4 : 2

        ( Blažková Zuzka, Ryglová Klára)

                 Sokol Ocmanice B - ŽIHADLA   -   1 : 3

       ( Ryglová Klára, Blažková Zuzka, Loucká Andrea)

                Sokol Ocmanice A -  ŽIHADLA   -   6 : 0

                ŽIHADLA  -   Sokol Ocmanice B -   0 : 0

                ŽIHADLA  -   Sokol Ocmanice A -   0 : 2 

   Naše druhé kolo Krajského přeboru jsme byli pořadateli dopoledních zápasů a je proto třeba hned na úvod poděkovat Báře Velebové a Janě Svobodové, které coby hlavní zapisovatelky se úkolu zhostily velice zodpovědně.

   Hned náš první zápas v 8.hod jsme nastoupili proti ženám z Brna. Na rozehrání to nebyl vůbec špatný zápas a holky se i přes určitý respekt prosadily i brankově. V zápase jsme provedli jednu změnu oproti předchozím zápasům, kdy do brány nastoupila Věrka Zímová.

   Druhý zápas proti Ocmanickému béčku byl pro nás velice důležitý z důvodu postavení mužstev v tabulce a proto holky přistoupily k zápasu zodpovědně a podařilo se nám jej dotáhnou do vítězného konce. Důležité vítězství holky dosáhly po velmi dobrém výkonu a pěkné hře.

    Proti Ocmanickému A jsme nastoupily s vědomím, že je to lídr tabulky a daly jsme zde možnost zahrát si celé lavičce, tak abychom ušetřily síly na další zápasy. Bohužel, kvalita mužstva soupeře se zde prokázala, což ukazuje konečný výsledek.

    Ihned po Atýmu jsme hrály druhý zápas s Btýmem Ocmanic. V tomto zápase se již projevila únava a zranění některých hráček, ale přesto holky zabojovaly a uhrály pro nás velice cenou remízu.

    V posledním našem zápase s Ačkem Ocmanic jsme použily již zbytky našich sil a veškeré úsilí k tomu, abychom si napravily skóre po prvním zápase. Porážka 0 :2 je velice pěkná a opět za ni vděčíme hlavně obětavě hrajícímu celému týmu.

   Další  již předposlední kolo nás čeká 9.2.2008 kde se utkáme s A a B týmy Ivančic. 

                      

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář