Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Sestava:Svobodová Lucka (G), Mašková Stáňa(C), Blažková Zuzka, Loucká Andrea, Ryglová Kája, Stručovská Alena,  Nováková Renča, Pokorná Barča, Berounová Aneta, Novotná Verča, Cardová Katka, Zímová Věrka

    Zápasy:  DFC Rena Ivančice B  - ŽIHADLA     -   0: 1

                ( Stručovská Ája)

                 DFC Rena Ivančice A  - ŽIHADLA   -    5 : 1

                (  Loucká Andrea)

                 ŽIHADLA  -   DFC Rena Ivančice B -    2 : 0

               ( Loucká Andrea, Ryglová Kája )

                ŽIHADLA  -  DFC Rena Ivančice A  -    1 : 5 

               ( Blažková Zuzka )

    Sobotní los 4.kola nám přidělil zápasy pouze s týmy z Ivančic. Především zápasy s Btýmem pro nás byly důležité z důvodu celkového postavení v tabulce.

    První náš zápas dne jsme hru založili na přihrávkách po zemi a rychlých útočnicích, které dělali druholigovým soupeřkám problémy. Bohužel největší smolařkou tohoto zápasu byla Andrejka, která si vypracovala hodně šancí, ale gól se jí nepodařilo vstřelit ( 4x nastřelila tyč). Naopak ještě v první půli se Áji podařil husarský kousek, kdy přímo z rozehrávky autuvystřelila a spomocí teče soupeřovy brankařky vymetla šibenici Ivančic 0:1. Tento výsledek vydržel až do konce zápasu, jelikož my neproměňovali šance a soupeřky ztroskotaly na výborné lucce. Ještě jeden gól se nám přeci jen podařilo vsítit a to Anetou, ale ten nebyl pro " údajnou ruku" uznán.

    Ve druhém zápase jsme proti prvoligovým hráčkám neměli mnoho šancí, ale i přesto tento zápas pro nás byl hodně důležitý a zajímavý. Poprvé v tom, že náš jediný gól vstřelila Andrejka, a tím prolomila střeleckou smůlu, a podruhé v tom, že dostala příležitost celá lavička, kde se ukázaly útočné schopnosti Barči a Káti ( jenom ta koncovka .....).

    tento zápas se velice lišil od toho prvního a to hlavně tím, že soupeřky více a lépe hrály, ale my proměňovali šance.Hned v prvním poločase krásně obstřelila gólmanku Andrejka 1:0 a dvě minuty na to se Káji povedl z levého křídla gól po zemi a k tyči. Ve druhé půli jsme i přes šance již svůj náskok nezvýšili.

    Poslední zápas dne hrály holky již " velice uvolněně" a doslova si jej užívali. Jediný gól zápasu dala Zuzka z penalty po faulu na Andrejku. Ale nejlepší hráčkou zápasu byla Lucka, která zabránila několika jasným gólům.Celkový výsledek nám však nemohl zkazit náladu z úspěšného dne.

    Již tento turnaj rozhodl o tom, že se v tabulce umístíme nejhůře na 7. místě, což bychom před začátkem nikomu nevěřili.

    Poslední díl KP odehrajeme v neděli 9.3. ráno od 8.00 hod, kde našimi soupeřkami budou Rapotice, Studenec a Brno.

   P.S. : vzhledem k tomu, že večer před tím pořádá Slávia fotbalový ples, apeluji na rodiče aby ŽIHADLA byla do 10.00 hod v posteli. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář