Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Do zápasu jsme nastoupili se třemi útočníky s cílem dát v teplém počasí rychlý gól a v poklidu si zahrát. to se nám povedlo již v 10.minutě, kdy po Andrejcině vysunutí dává Zuzka první gól na 1:0. Celý začátek se většinou odehrával na soupeřově polovině, ale naše snaha končila většinou  buď na urputně hrající obraně soupeřek ( někdy až za hranicí pravidel) nebo na výborně chytající gólmance, takže jsme zahrávali nezvykle hodně rohů. Po jednom takovém ve 20.minutě měla šanci Andy, ale neuspěla ani s dorážkou. Naopak ve 23.minutě po ose Ája - Zuzka - Andy je to již 2:0. Ve 25.minutě zahrozily i soupeřky, ale v poslední chvíli  Aneta šanci překazila. Ve 33.minutě šla Zuzka sama na bránu, ale gólmanka opět vyráží na roh. Po jeho rozehrání se ke střele z velkého vápna dostává Ája, ale gólmanka opět bravurně zasahuje.

   Ve druhém poločase jsme začali velice aktivně:

  3.minuta - střílí Zuzka - gólmanka na roh

  4.minuta - střílí Andy - vedle

  5.minuta - střílí Zuzka - gólmanka na roh

Ještě v téže minutě Andy vysouvá Janičku Svobodovou, která po kličce posouvá míč na Lucku Kašpárkovou a ta střelou po zemi pod brankařkou dává na 3:0. Byl to její premiérový gól, tak doufáme, že taťka čte tyto stránky a něco pustí. Po tomto gólu jsme se uklidnili a hrozili spíše po křídlech, hlavně Kája.

 19.minuta - střílí Kája - těsně vedle

 25.minuta - střílí Verča - do brankařky

 26.minuta - střílí Kiki i Zuzka - opět do gólmanky

 27.minuta - střílí Andy - břevno

Posledních 10.minut jsme již odehráli mezi vápny a všichni toho v tom vedru měli opravdu dost.

  Závěrem bych chtěl pochválit celý tým za bojovnost a nového maskota "MONTYHO"  jak krásně s holkama vyštěkal vítězný pokřik a ještě nám všem popřát hodně štěstí v příštím zápase, který hrajeme v neděli 17.5. v 16.30 v Kněžicích.       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

příště zas 3 body

(Zuzinka06, 10. 5. 2009 19:53)

snad si ty góly necháváme na příště...