Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Slavia Chlístov : TJ Sokol H.Újezd 3:0 (2:0)

7. 4. 2017

Sestava SK Slavia Chlístov :  M.Ježek, Uhlíř, Hrbáček, Vídenský (79´ Smolík), Hruška, Rygl M., Rygl L. (65´ Kuchařík T.), Nováček, Pokorný, Patočka (72´ Kuchařík M.), Svoboda (86´ Šaman).

 

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a hned od první minuty jsme začali diktovat tempo a obraz hry. Dobře jsme kombinovali a usadili se na soupeřově polovině, čehož jsme využili hned v osmé minutě, kdy naše barvy poslal do vedení střelou pod golmanem Lukáš Rygl. Tato branka nás ještě více nakopla a v průběhu dalších dvaceti minut jsme si vypracovali několik slibných brankových příležitostí. V jejich zakončení, zejména, když jsme šli v několika případech do přečíslení jsme tyto situace řešili zbrkle, nebo složitěji než bylo třeba. Soupeř hrozil pouze z ojedinělých protiútoků, kdy však jedna jejich šance zaváněla vyrovnáním, ale tuto bravurním zákrokem zlikvidoval Michal ježek v naší brance, kdy konečky prstů vytáhl finální přihrávku a zabránil tak soupeři skórovat do prázdné branky. V probíhající dvaatřicáté minutě převzal na hranici pokutového území přihrávku Roman Hruška, posunul si míč do vápna a s ledovým klidem kolem golmana zvýšil na 2:0. V poslední desetiminutovce prvního poločasu jsme hru kontrolovali se zaměřením neinkasovat kontaktní branku. Což se nám podařilo a do kabin jsme šli s dvoubrankovým vedením. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Byli jsme to my, kdo držel otěže a diktoval tempo hry. Od první minuty jsme se opět nastěhovali na soupeřovu polovinu a vytvořili si několik slibných brankových příležitostí. V probíhající jednapadesáté minutě se k míči dostal Lukáš Rygl, který svojí druhou brankou v utkání zvýšil již na 3:0 a dostal náš tým do absolutní pohody. Začali jsme ještě více kombinovat a vytvářeli si jednu šanci za druhou. I když zůstaly tyto šance již bez využití, tak jsme divákům předvedli  svým výkonem atraktivní a oku lahodící utkání. Hosté i ve druhém poločase hrozili pouze z ojedinělých brejkových příležitostí. Pokud se již do šance dostali, tak tyto s přehledem likvidoval bezchybný Michal Ježek v naší brance. Za předvedený výkon je třeba pochválit naše mužstvo jako celek. Všichni hráči podali velice solidní výkon, není však možně žádného hráče vyzdvihnou za nadstandardní výkon. Musím však pochválit i soupeře. I když se mu herně nedařilo a celé utkání prakticky tahal za kratší konec, tak utkání odehrál ve velice slušném pojetí, bez zbytečných faulů a kouskování hry.  Vzhledem k průběhu utkání je zisk tří bodů pro naše barvy zasloužený.