Jdi na obsah Jdi na menu
 


       Dnešní zápas byl pro nás velice důležitý, jelikož druhá porážka v řadě by nás pasovala na favorita spodních příček tabulky, což  si nikdo z nás určitě nepřeje. Proto jsme trochu pomíchali sestavou a holky před zápasem dostali přesné instrukce co a jak hrát. Je třeba je pochválit do jedné za to, jak perfektně tyto instrukce v prvním poločase plnily. Začalo to již tím, že naše kápo Stáňička pro nás vyhrála stranu po větru a my měli  trochu výhodu. Celý první poločas jsme drželi soupeřky pod neustálým tlakem a snažili se hrozit z naší kombinační hry a průniků po stranách. To se nám dařilo, ale v některých případech jsme neměli dost štěstí a nebo i trochu naší nemohoucnosti, abychom vstřelili branku a potvrdili náš tlak . Lucka, Zuzka, Kajka , Andry ty všechny mohli dát úvodní branku a podtrhnou tak bojovný výkon naší obrany a zejména výborně hrající zálohy. Renča, Věrka, Zuzka a Lucka hráli obětavě a velice dobře.  Ale přesto se nám zadařilo.

 15.min – Andrejka  po pár narážečkách podél brankařky  0:1

 30.min – Zuzka hezkou střelou 0:2

 32.min – Kajka kulišáckou  střelou a za pomocí gólmanky hostí 0:3

Je třeba však podotknout, že jsme mohli vést i pět nula.

      Do druhého poločasu jsme vstoupili tak, že na instrukce jsme již zapomněli a když vedeme 3:0 tak ono se to dohraje samo. Jasný cíl potvrdit naše vítězství čtvrtým gólem hned v úvodu, si vzala nejvíce k srdci Renča kdy krásným volejem z malého vápna po rohu snížila na 1:3 ( bohužel si neuvědomila, že roh kopou Okříšky a ona brání).  Běžela 48.minuta a my byli najednou na dně. V 51.minutě předvedli Okříšky pohlednou akci, na jejímž konci byla křižná střela k tyči a stav 2:3. V této fázi zápasu nám záloha absolutně nefungovala a vypadalo to na debakl. Ale je třeba pochválit holky za to, že se psychicky nesložily a bojovali dále. Opět jsme se dostali, někdy až lehce, do jejich vápna bohužel zakončení pro nás již bylo složité. Výjimkou byla 66.minuta kde Zuzka sprintovala pro dlouhý míč na roh velkého vápna a podél vyběhnuvší gólmanky  zavěsila na 2:4. To byla nakonec rozhodující chvíle, protože posledních dvacet minut měli domácí značný tlak, ale obětavě se nám dařilo vše úspěšně odvracet. V poslední pětiminutovce jsme se dokonce bránili asi šesti rohům za sebou, ale úspěšně.

      Vítězství jsme si zasloužili, protože celkově jsme byli kompaktnější a lepší. Přesto je třeba si říct ( slovy jednoho z rodičů), že máme mnoho šancí a koncovka nic-moc. Jsem rád, že si některé holky vzali poučení z minulého zápasu a opravdu bojovali což vidím jako základ dalších úspěšných utkání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

další 3 body

(Zuzinka06, 21. 9. 2008 19:14)

jj dobrej komentář - jen tak dál "lemry":-D...

Supéér

(Poky22, 21. 9. 2008 12:27)

Supéér Holky,jen tak dál.. :-)

3 body!!! :)

(Renďa, 20. 9. 2008 18:46)

Chválím výborně napsaný zápis!:) A my jsme Chlístov,co jste vy...:)