Jdi na obsah Jdi na menu
 


       V pěkném počasí a v plné sestavě jsme v Rapoticích  pustili do vyrovnaného souboje, který přinesl pohledný fotbal se zaslouženým vítězstvím pro nás. Již od začátku jsme domácí hráčky zaskočili aktivní hrou založenou na bojovnosti, která nám přinášela  častěji míč na našich kopačkách a tudíž i větší možnost ohrožení branky. Bohužel, Rapotice jsou zkušené mužstvo a tak hra probíhala od vápna k vápnu, bez vyložených šancí na obou stranách. Díky našemu rychlému útoku, se nám přesto podařilo dostat domácí trochu pod tlak, jehož výsledkem byla šance ve 24.minutě, kterou likvidovala jinak výborná domácí gólmanka vyběhnutím až za velké vápno, čehož využila Kiki a zkušeně ji přelobovala 0:1. Po zbytek poločasu se na každé straně objevilo po jedné vyložené šanci, ale Kiki nedosáhla na přihrávku Zuzky a na druhé straně vychytala Lucka nájezd nejlepší hráčky domácích.

       Do druhého poločasu na nás domácí vyrukovali s novou taktikou  ( vyměnili rozhodčího) a velkým náporem, který byl korunován v 51.minutě závarem před naší brankou a po odkopu šťastným odrazem míče za  Lucčina záda 1:1.  Toto nás však nesložilo a za pět minut  si Zuzka s Andrejkou středem poťukali míč a Andy z velkého vápna střelou k tyči vrátila vedení na naši stranu 1:2. Toto byl  nový impuls pro obě mužstva a začala úporná bitva o každý metr hřiště ( a my ještě museli bojovat s tvrdou hrou soupeřek podporovanou rozhodčím) kdy se dařili útoky zejména po stranách, ale jak my, tak  soupeřky narážely na výborné gólmanky. V rozmezí od 70. do 78. minuty jsme se nechali zatlačit do našeho vápna, ale pokud nezasáhla dobře hrající obrana, vychytala vše Lucka a tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

      Tentokrát musím poprvé v sezóně pochválit kompletně celý mančaft za to jak všechny bojovali a ukázaly  to, že jsou zápas od zápasu lepší.    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je to doma

(Stanička, 28. 9. 2008 21:09)

Jen tak dál jen tak dál..a ze zuzky se stane největší vědma v český republice:D

LEMRY

(Zuzinka06, 28. 9. 2008 20:58)

... no a co:-D jen tak dál:-) jenom doufám že si rozhodčí schovaj ty žlutý karty a že je nebudou používat:-)

3BODY!!!

(Renďa15, 28. 9. 2008 20:53)

A my jsme lemry co jste vy....:-D