Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Zápas začal velmi opatrně na obou stranách a bylo vidět, že se hraje o hodně. První šanci měly soupeřky  v  18.minutě, kdy nebezpečný centr na volnou hráčku v malém vápně, tato hráčka minula a my si mohli oddychnout.  Ve 23.minutě našla Zuzka Andreu, ta poslala kolmou přihrávku do vápna a po drobném zmatku vystřelila Jana M. bohužel do tyče.  Potom kralovali obrany , až ve 36.minutě se Andrea uvolnila , ale svou střelu poslala do náruče gólmanky. Ve 38.minutě se to opakovalo. V 39.min naše obrana propustila autové vhazování a z velkého vápna pálí hráčka soupeře těsně vedle.

      Ve druhém poločase to vypadalo podobně jako v tom prvním. 60.min Andrea u postraní čáry vyhrála souboj o míč po krátkém úprku střílí, brankařka vyráží míč k Janě M. ta nahrává Káji , ale její střelu gólmanka opět chytá.  V 68.minutě Andy střílí , ale její střela byla v poslední chvíli zblokovaná.  V 72.minutě kopají Rešice  přímý kop, který však Lucka chytá. Ještě v téže minutě vystřelila i Zuzka, ale opět do brankářky. V 77.minutě po ose Ája – Kiki – Andrea posledně jmenovaná střílí, ale gólmanka chytá.  Zbytek zápasu už se dohrával od vápna k vápnu až do posledního hvizdu.

     Závěren bych chtěl poděkovat holkám za předvedený výkon v celé jarní sezóně – i když kdyby se trénovalo mohlo to být určitě lepší, chtěl bych určitě poděkovat rodině Ježkových z Čechočovic za podporu v dopravě na zápasy a chtěl bych také popřát všem hráčkám úspěšné ukončení školního roku a příjemné prázdniny.

P.S. – a v případě, že se domluví na ukončení  tak i veselé ukončení.                                   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář