Jdi na obsah Jdi na menu
 


    Do zápasu jsme nastoupili v oslabené sestavě o Zuzku a Barču, ale na hru to nemělo velký vliv. Celý první poločas  jsme se soupeřkami hrály vyrovnanou  partii, kdy jsme hrozili zejména průniky po stranách, ale bohužel nás jako vždy zrádila koncovka. Naopak soupeřkám se ke konci poločasu povedl únik naší obraně a bylo to 0:1.

  Ve 2.minutě druhého poločasu  si vybrala smůlu dobře chytající Lucka a po střele z dálky to bylo již 0:2. Po tomto gólu holky opět zabraly a zatlačili soupeřky na jejich polovinu, ale v koncovce jsme opět hořely. Až v 65. minutě využila Renča chyby hostující gólmanky a do prázné branky snižovala 1:2. Za dalších 5 minut po rychlé kombinaci nahrála Kája Andrejce a ta krásnou střelou vyrovnala 2:2. Mohli jsme soupeřky dorazit, bohužel nervozita v koncovce nám to nedovolila. Naopak 7 minut před koncem si svůj druhý díl smůly vybrala Lucka a bylo to 2:3. To již bylo na nás moc a 3minuty před koncem jsme si nechali po zmatku v naší obraně dát ještě jeden gól 2:4.

  Bohužel se ukázalo, že nám domácí zápasy nejdou, ale doufám, že tu smůlu jednou protrhneme. Teď máme o víkendu volno a v sobotu 3.5. ve 14.00 hod nastoupíme opět doma proti Kněžicím.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář