Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opět jsme se sešli v neúplné sestavě, Kučis už se těšil na svůj první ostrý start od začátku zápasu (chyběli HAD, Kresa, Žampa, Bobek, Ottich) , ale vše mu překazil trenér, který si vzpomněl, že by jsme mohli zkusit zavolat ještě Prchymu .
Tato skutečnost se ukázala být pro dnešní zápas rozhodující, Prchy nastoupil v útoku s Romanem Hruškou jako nebezpečné druhé tykadlo. Na začátku zápasu jsme přečkali několik šancí domacích a spoléhali na brejky, které prováděl po levé straně mladíček Kuba a domácím FOTBALISTŮM pořádně  motal hlavy. Bohužel žádná šance se neujala (Roman Hruška nastřelil pouze tyč) a tak poločas skončil bez branek.
Do druhé půle jsme nastoupili s cílem ubránit pro nás celkem příznivý stav a zkusit vstřelit branku. Což se nám v 80 min. po několika předešlých únicích Romana povedlo. Širda už se nemohl dívat jak Roman spaluje šance. Na středu vzal balón, narazil si se stojícím Prchym, prošel celou domácí obranou a chladnokrevně placírkou poslal míč do sítě. Pro domácí šok, pro nás perných deset minut ubránit vítězství, což se nám v čele s dobře chytajícím Jirkou povedlo. Důležité tři body, je potřeba vyzdvihnout vynikající výkony Mirdy Svobody a Kuby Pokorného.