Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Sestava: Blažková Zuzka,Berounová Aneta, Katka Cardová, Ježková Kiki, Loucká Andrea, Mašková Stáňa, Nováková Renča, Pokorná Barča, Pokorná Terezka, Zímová Věrka 

Výsledky 5. kola:

   Lokomotiva Brno     -     ŽIHADLA           6 : 0

  ŽIHADLA     -   FC Rapotice                     0 : 2

  Studenec      -    ŽIHADLA                        4 : 0

  FC Rapotice  -   ŽIHADLA                       1 : 0

  ŽIHADLA     - Studenec                            0 : 1

   V poslední části futsalového turnaje se nám nepodařilo získat žádné body, na čemž se podepsala především poplesová únava.

   Do prvního zápasu proti silnému soupeři z Brna holky nastoupily v ranních hodinách oslabené o některé hráčky. Chybějící gólmanku Lucku v brance odvážně zastoupila Zuzka. Přestože zachytala výborně, zkušené soupeřky nás však lehce přečíslovaly z čehož plyne i výsledek.

   Do druhého zápasu s Rapoticemi byly už holky rozehrané a předvedly bojovný výkon. V bráně zachytala výborně Věrka. Holky se dostaly i do několika gólových šancí, ale vázla koncovka a síly ubývaly. To se odrazilo i na výsledku dalšího zápasu, který jsme hrály hned potom s druholigovým Studencem. Přestože si holky nestačily odpočinout, bojovaly až do konce.

  Po delší přestávce jsme nastoupily opět na tým Rapotic. Holky posbíraly zbytek sil, aby se pokusily získat bod, což se zdálo, že se povede, ale pět minut před koncem se podařilo soupeřkám Věrku prostřelit. I když si Žihadla vytvořila závěrečný tlak, již se jim nepodařilo vyrovnat, ale rozhodně by si bod za remízu zasloužila.

  Poslední zápas proti Studenci byl taktéž dramatický až do konce a když už jsme začaly věřit, že se Zuzce podaří vychytat nula, a tak se postarat o překvapení zápasu, přece jen tam soupeřky jeden gól dotlačily.

  Na závěr nutno dodat, že holky ukázaly jaké mají  srdce a všechny bojovaly seč jim síly stačily. A tak nezbývá než dodat, že jako úplní nováčci tohoto turnaje si zaslouží pochvalu za velmi pěkný a sympatický výkon a nikým neočekávaným krásným sedmým místem.

                           BLAHOPŘEJEME  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stánička

(trenér, 16. 3. 2008 17:00)

Nadpis,bude naše veřejné tajemství.!!!!

supéééér ..

(Anetka.. :o)) .., 15. 3. 2008 11:31)

Holky sme šikulky .. *45* :-*

???

(Stanička, 13. 3. 2008 22:20)

A kde je ten plánovanej nadpis trenére:-D

SUPER

(fanda, 13. 3. 2008 16:08)

Holky fakt pěkné, MB Vám unikly jen o bod.