Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Zápas proti nejsilnějšímu celku tabulky ukázal, že máme před sebou ještě hodně práce na to, abychom si udrželi první místo v tabulce.

    Na začátku je třeba podotknout, že do zápasu jsme nastoupili s odhodláním se „porvat“ o co nejlepší výsledek. Celý první poločas jsme s nimi drželi krok a  hra se odehrávala od vápna k vápnu ( asi z nás měli taky trochu respekt).

Za zmínku stojí tři naprosto totožné akce, a to dlouhý centr na levou stranu za Barču a nájezd na Lucku – 25.min vedle,  28.min 0 : 1, 30.min vedle. Jinak se hrál velice urputný zápas, kdy větší převahu měly soupeřky.

    Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že musíme ještě více bojovat o balón a pokusíme se rychlými brejky překonat jinak vynikající obranu soupeřek, a začátek poločasu tomu také odpovídal, souboj o každý míč, kde mnohdy rozhodovalo štěstí.

52.min – přímý kop Kněžic z 25 m do břevna

53.min – Kiki vysouvá Andrejku a ta uniká celé obraně, ale nepřekonává dobře vyběhnuvší  gólmanku

55.min – roh Kněžic, který jsme dobře odvrátili, Renča vysouvá Kajku do brejku, ale ta bohužel napodobuje Andrejku.

57.min – nejmenší a nejmladší hráčka na hřišti si hravě „ udělala“ Barču ( potom ještě  několikrát ) nahrála na velké vápno, kde stačila ještě Stáňa zpomalit střelu,                ale bohužel Lucka skákavého šouráka pouští do brány 0:2

To se ukázalo jako zlomový okamžik zápasu. Některé z nás to dostalo do kolen a postupně jsme soupeřkám přenechali celé hřiště. Za zmínku stojí pouze již jenom střela Anety po přímém kopu Zuzky a  jeden reflexivní zákrok Lucky. V 80.min opět soupeřky kopaly roh, Kajka opět šla do brejku, ale bohužel se míč rychle vrátil před naši bránu, kde soupeřka krásným křižným obloučkem do šibenice stanovila výsledek zápasu na 0:3. Posledních deset minut jsme totiž většina již pouze odchodily.

    V zápase bylo vidět, že bez tréninku a bojovnosti  se ničeho nedosáhne. K čemu je nám to, že  na hřišti pět hráček vydá  ze sebe maximum, když dalších šest to odflákne. A přesto, že jsme hráli proti silnějším soupeřkám, výsledek pro nás mohl být lepší.

    Berme to jako poučení pro příští zápasy, kdy zejména ten nejbližší v Okříškách napoví, kterým směrem v tabulce se budeme ubírat.       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

příště to vyjde

(R15, 16. 9. 2008 14:49)

Souhlasím se Stáňou i Zuzkou...ale v Okříškách ze sebe vydáme maximum a to by bylo,aby nebylo...!!!!:)

tak snad příště

(Zuzinka06, 15. 9. 2008 16:29)

vcelku pravdivej komentář - bohužel...tak snad do toho půjdem v okříškách víc tělem a nebudem se bát...jinak zdravím z třebu :-D

bohužel

(Stanička, 14. 9. 2008 18:03)

Doufá, že sme se všechny z tohohle poučily dost a v Okříškách to bude o 100% ještě lepší. A děkujeme za pěknej komentář:-* ;)

propadák

(DEL PIERO, 14. 9. 2008 17:32)

KNĚŽICE DO TOHO