Jdi na obsah Jdi na menu
 


V zápase se soupeřem, kterého jsme neznali,se holky hned od začátku pustily do útočné hry,která nám zajišťovala klid v obraně.Po několika promarněných šancích zafungovala v 15. min. spolupráce Andrejka-Zuzka a Zuzka otvírá skóre na 1 : 0.tato spolupráce v prvním poločase zafungovala ještě několikrát, kdy hlavně v rozmezí 24 -26 min.nejprve Zuzka a poté Andrejka dvěma střelami za velkém vápnem stanovily výsledek prvního poločasu na 4 : 0.To bylo hlavně proto, že druhou část prvního poločasu jsme trochu polevili a výsledkem byla vyrovnaná hra ve středu pole,kde se zejména rychlímy brejky prosazovala Kájka, jen se trefit. Největší šancí soupeřek těsně před koncem poločasu likvidovala Ája za pomocí faulu.

Do druhého poločasu si Kája s Renčou vyměnily posty a hned ve druhé min.Kájka pěknou střelou z velkého vápna "konečně" střílí gól. Až do 70.min. se nám dařilo držet soupeřky na jejich polovině a góly Zuzky,Andrejky a Kájky zvíšit stav na 8 : 0.Po té jsme opět polevili, čehož soupeřky dokonale využily ke vstřelení čestného gólu.Do konce zápasu se již skóre nezměnilo a my mohly slavit první vítězství sezony.

Za předvedenou hru si pochvalu zaslouží všechny hráčky a doufejme, že takto zabojují i v dalším zápase, ve kterém nastoupíme proti zkušeným hráčkám Kněžic.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kurňa, KDO tam napsal

(ich bin König, 18. 9. 2008 13:08)

"skvělí" začátek?! :)