Jdi na obsah Jdi na menu
 


    Tentokrát holky do zápasu nastupovaly s velmi oslabeným týmem ( ze základu chyběly 4 hráčky) a i když většina prorokovala před zápasem prohru, stalo se úplně jinak. Holky v sobotu z lavičky dirigoval premiérově Pepča a také proto, že Ája tentokrát bojovala na hřišti.

    Po začínajícím hvizdu píšťalky rozhodčího začaly okamžitě holky tlačit. Vlétly do zápasu s opravdu velikým nadšením a chutí získat body, takže opravdu přesvědčily diváky, že zápas s Okříškami byl pouze „úlet“. Také hned ve 4.minutě to Zuzka málem potvrdila svým přímým kopem, brankařka soupeřů však míč upustila a nastal zmatek, z kterého však gól nevzešel.  Další šance přišla hned v 8.minutě, kdy Aňula přihrála Renči, ale té bohužel nevyšel krok. Poté v 16.minutě málem bodovala Kája, kdy samostatně pronikla až k brance, ale naše střelecká smůla pokračovala. Hned za další čtyři minuty putoval míč po trase Andrejka - Aňulka – Renča, ale znovu mimo branku. Další minuty se hra držela spíše uprostřed hřiště,ale většinou na našich kopačkách. Avšak další šance se objevila v 30.minutě, kdy Ája nacentrovala míč od půlky do vápna, ale Renča si bohužel střelecký den vybrala v pátek na tréninku, takže míč skončil znovu v síti za brankou. V 37.minutě naběhla na hřiště Janča Malenová a hned mohla skórovat po centru Káji, míč ji však nesednul dobře na nohu, tak holky odcházely do kabiny o půlce s čistým štítem.

    V druhém poločase byly holky i přes únavu znovu lepším týmem a daly do zápasu vše. Ze začátku byla hra spíše vlažnější ale tlak na soupeřky narostl v 49.minutě, kdy Andrejka po samostatném průniku pálila, bohužel štěstí bylo opravdu někde jinde. Soupeřky však odpověděly hned v 54.minutě, ale v brance to vše jistila Lucka a jejím krásným zákrokem neměly soupeřky nejmenší šanci.  V dalších minutách byla hra dalo by se říct vyrovnaná, ale holky měly více šancí, které ovšem znovu končili mimo branku. V 73.minutě soupeřky pohrozily z přímého kopu, ale Lucka branku perfektně vykryla. Konec zápasu byl ovšem zase jenom náš. Zuzka se vysunula z obrany místo Aňulky na post středního záložníka a spolu s Andrejkou byly hrozbou pro obranu soupeřek. Při druhém samostatném průniku Zuzky zahrála soupeřka rukou, rozhodčí však neodpískal pokutový kop, tak holky hrály dál, ale nervozita z ještě nevstřeleného gólu byla velká. Bohužel ani po dalších průnicích Zuzky se nerozvlnila branková síť a tak utkání skončilo 0:0.

    V tomto zápase viděli diváci několik krásný akcí, ovšem gólem jsme je nepotěšili, ale určitě to spravíme v jiném utkání. Pochvalu si ale zaslouží celý tým, který bojoval až do konce s velikým nasazením a celým srdíčkem;) .

    Poděkovat bychom také chtěli panu rozhodčímu, který odpískal zápas velmi dobře a nepřipískával ani jednomu týmu. Myslím, že tento fotbalový víkend se nám tedy povedl a příště zopakujeme pěknou hru i v Ocmanicích.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

seš trapnej ..

(ha ha ha, 24. 5. 2008 23:24)

Hele jestli ti záleží na tom kdo jakou má postavu,tak jako promin,ale myslim ze na tomto vůbec nezáleží, a pokud ti to wadí tak na naše zápasy NECHOD, ŽE JO to je taky z jedno z řešení .. !! ..A jestli ti na nás něco wadí, tak to si vykládej v hospodě u piwa!! .. My nepotřebujeme takowé komentáře, jaké ty si nám tu napsal .. Nemám NA TEBE SLOW.. díky !!

fotbalistky? modelky? :)

(14:-P, 21. 5. 2008 17:46)

jak kdo hraje fotbal se snad neposuzuje podle toho, jestli je hubenější nebo tlustší...to se řeší tak možná u nějakejch modelek:-D:) ...ae jinak díky:)

Bod je dobrý,ale...

(divák, 21. 5. 2008 9:09)

1.Byl by takový vývoj utkání,kdyby nehrála Alča?
2.Holky od úvodu sice začaly tlačit,(?)ale bez výsledku,nemělo to ani hlavu,ani patu-žádný systém
3.Chce to nabrat větší fyzickou kondici a u pár holek bohužel to nepopulární "zhubnout"
4.Vzít si balon a hodinu s ním denně kopat do zdi
5.Ke vší úctě k Pepovi jsou kolikrát jeho pokyny nepochopitelné pro člověka,který hrál fotbal,ale snahu mu nelze upřít
Jinak i já Vám držím palce a přeju hodně úspěchů v dalších bojích na zeleném pažitu

Pozdrav...

(Michalka, 18. 5. 2008 11:43)

Ahojík holky, podle popisu a vyprávění to mohl být super zápas... Ste den odedne lepší... Držím palečky na další zápasy.. Ahojky míša lorencová

Perfektní ..

(Anetka :o))), 17. 5. 2008 23:44)

Staňulka nám napsala krásný komentář k dnešnímu zápasu ..:) Děkujeme moc..:-*
A jinak to byla velmi parádní a zajimawá hra..:)
Doufám,že i v takowém nasazením a více hojném počtu budeme hrát v Ocmanicích ..:-* Pá

HOLKY SUPER

(Ája, 17. 5. 2008 21:32)

PARÁDNÍ HRA,mít trochu víc štěstí v koncovce,tak by jsme jim,ale nasázeli.
Staňuli díky za napsání komentáře!!!