Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Dlouho očekávaný zápas dvou sousedících týmů v tabulce začal s drobným zpožděním, jelikož některé hráčky měli problémy se stáváním, ale na konci jsme se mohli radovat jak my trenéři, tak někteří rodičové, jelikož  po 90minutách byly všechny hráčky střízlivé a „svěží“.

      V prvním poločase několik málo diváků z řad rodičů vidělo bojovný fotbal, kdy svoji kvalitu předváděly zejména obrany. Do vyložené šance se prakticky nedostal nikdo, ale je třeba  podotknout, že jsme byli lepším týmem. Soupeřky hrozily hlavně z dlouhých autů, kdežto my se prosazovali kombinační hrou. Ale opět připomínám, že na hřišti kralovaly obrany. Za zmínku stojí kuriózní 44.minuta,  kdy Anetin odpal míče zachytila Kajka u lajny a přes Anetu se balón dostal k Lucce Kašpárkové, která pěkným centrem nacházela Zuzku, bohudík bránící hráčka byla rychlejší a pěkným lobovaným odkopem poslala míč do vlastní brány 1:0.

       Do druhého poločasu jsme vstoupili skoro famózně. Hned ve 46.minutě se Kajka uvolnila na pravé straně a zasekávačkou do středu se objevila ve vápně sama před brankou, bohužel minula. Za dalších sedm minut se opět Kajka sama řítila na bránu, ale tentokrát si balón nechala vzít ( Jardo nic jí doma nenadávej, rozptyloval ji rozhodčí). V 57.minutě se soupeřky dlouhým nákopem pokusily překonat naši obranu, gólmanka Lucka si chvíli „žonglovala“ s balónem až jí definitivně vypadl a dobíhající hráčka srovnala na 1:1, což odstartovalo náš další nápor:

60.min – Zuzinka střela z velkého vápna, obrana odráží

62.min – Andrejka střela vedle

65.min – Kajka  sama na bránu a střela vedle

Tato desetiminutovka, kdy se nám podařilo soupeřky zatlačit na jejich polovině, byla zakončena závarem v jejich vápně kde po střele Zuzky soupeřka zahrála rukou a kopala se penalta.   69.minuta – Zuzinka 2:1. Bohužel v této fázi zápasu nám začali docházet síly a iniciativu převzaly soupeřky.  V této chvíli byla pod tlakem naše obrana ( hráli však s přehledem a soupeřky nepustily do ohrožení branky) a my hrozili pouze z ojedinělých brejků.  Konec zápasu byl sepsám perem Stevena Spilberka , když v 86.minutě po přímém kopu Rešic Zuzka odrazila míč do naší brány, bohudík tam stála Věrka, ale bohužel ji to trefilo do ruky a soupeřky kopaly penaltu.  Lucka při střele zůstala stát a ránu pod víko vyrazila na břevno, míč se odráží zpět do hřiště kam dobíhají pouze čtyři hráčky soupeře, ale dorážka míří vedle „UF, UF“ málem jsem dostal infarkt. Do konce jsme to již ubránili ( spíš ukopali) ale po hvizdu rozhodčího jsme se mohli radovat. Apropó – rozhodčím byl tentokrát Radek Sochna z Rokytky, i jemu patří náš dík – odměnou mu byla po zápase sladká pusa od Kajky.

         Další těžký zápas máme za sebou a příští týden nás v neděli čeká závěr podzimu v Přibyslavicích.

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav

(Petra Jílková - DFC Rešice, 14. 10. 2008 9:10)

Ahoj holky,
chtěla bych poděkovat za komentář k sobotnímu zápasu. Je to jedinej komentář za celou sezónu, kterej je opravdu objektivní. Nikoho v něm neurážíte a nikdo se nepovyšuje. Myslím to vážně, takže dík a samo že gratulujeme k vítězství.
Sice nám doma nikdo nevěřil, že jsme daly 3 góly a prohrály 2:1, ale snad jsme si tu smůlu už vybraly a bude líp. A přejeme hodně zdaru v Přibyslavicích.

:-)

(k13, 12. 10. 2008 14:55)

sexy komentář!..:)

hezkej zápas

(Zuzinka06, 12. 10. 2008 14:00)

souhlasím s naší útočnicí, pěknej k komentář k pěknýmu zápasu...

jjj

(Stanička, 12. 10. 2008 13:16)

pěknej komentář;) :-*