Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentář k zápasu očima Báry Velebové:

Již od začátku měly holky jedno velké přání, vyhrát. Proto hned jak zazněl hvizd rozhodčího, ukázaly holky Rešicím, že se jich nebojí a že budou bojovat ze všech sil.

 

Míč mohl skončit v bráně již v 1. minutě, jenže to by si to Kajka nesměla opět tak krásně předkopnout. Rešice si uvědomily, že asi nebudeme tak lehký soupeř, jak si zpočátku myslely. Naši chuť do hry prokázala i Andrejka, když  ve 4. minutě vyslala  míč k Aňulce před bránu, ale střela jí bohužel nesedla. V 10. minutě zahrozily i soupeřky, ale nebylo se čeho bát, Lulu v bráně krásně vykryla. O dvě minuty později chce Zuzka poslat Aňulu výkopem k bráně, bohužel soupeřky jsou rychlejší. Přebírají míč, a pokouší se o střelu na naši branku. Naštěstí bez úspěchu. V 15. minutě jde Andrejka sama na bránu, ale v prvním poločase jí asi nebylo gólu přáno, protože míč letí metr nad břevnem a skončí za bránou. 17. minuta-soupeřky naštěstí střílí vedle po malinkém zaváhání obrany.  Ve 24. minutě Andrejka dotlačí míč až před bránu, střílí, ale brankařka její střelu vyráží. Po těch nevydařených šancích si jistě většina myslela, že se asi gólu nedočkáme. Všem ale jistě vytřela zrak Kajuška, když ve 27. minutě po přihrávce od Janči střílí na bránu, brankařka její střelu vyráží, ale Kája se jako správnej Rygl nevzdává, a levačkou doráží – 1:0.  Ve 33. minutě si mohla Kajka připsat druhý gól, jenže si asi vzpomněla na své začátky a z vápna střílí nad bránu. Rešice opět zahrozili v 38. minutě, ale Lucka v bráně opět čaruje. 40. minuta- míč letí po trase Anča-Renča-náruč golmanky. Ve 43. minutě vznikl zmatek před naší bránou, ale díky pohotovosti obrany bez gólových následků.

 

Do druhého poločasu nastoupily všechny hráčky více méně odpočaté, ale jak se blížilo poledne, začalo slunce nemilosrdně hřát, takže síly opět rychle ubývaly. V nasazení Žihadýlek to ale nebylo příliš poznat, opět na soupeřky vlítly a za povzbuzování fanoušků chtěli zvýšit svůj gólový náskok. Ve 48. minutě Lucka v bráně válí, když likviduje téměř 100% šanci soupeřek-šikulka.  Dramatičnost dosáhla svého vrcholu v 57. minutě, když se Renďa rozběhla k brance, už už chtěla v běhu pálit, když v tom jí brankařka skluzem míč od nohy vyrazila, ale Renča se nedokázala zabrzdit, a tak golmanku faulovala. Během tohoto incidentu si míč našla Aňulka, a střílí na 2:0. Golmanka ale pořád leží na zemi, proto bylo nutné přerušit hru. Rešice mění brankařku, gól byl Anči připsán a hraje se dál. Kája zase útočí, ale bez výsledku – 20.minuta střela nad břevno, 22. minuta střela ze strany za bránu. 33. minuta Kája opět pálí, no, zase vedle. Fanoušci šílí, hlavně pan Blažek. Ale na všech hráčkách je již vidět únava, to teplo dělá svoje.  34. minuta- obrana likviduje šance soupeřek. Na Rešicích je vidět tlak, veškeré své síly vkládají do vstřelení gólu. Bohužel, ve 35. minutě obrana na chvíli zaváhala, nechala projít volnou soupeřku až k bráně,  a ta střílí na 2:1. 44.minuta- zmatek před naší brankou, ale naštěstí zase bez gólu.  To ale bylo asi ze strany Rešic vše. 45-minuta-rozhodčí nastavuje 5 minut. Hra se teď přesunula na jejich půlku, kde ve 46. minutě kopeme roh. Následuje zmatek před bránou, ale míč se do brány zatlačit nepodařilo. Minutu před koncem zápasu se uvolnila Andrejka a střílí si gól. V euforii sundává dres a rozhodčí to hodnotí žlutou kartou. A konečně poslední hvizd dnešního zápasu, zaslouženě vyhráváme 3:1.

 

Pochvala dnes patří celému týmu. Holky bojovaly do posledních sil. Největší pochvalu by zasloužila Lucka, bez které by to dnes asi nešlo. Svými téměř profesionálními zákroky likvidovala šance soupeřek každou chvíli. Jinak atmosféra byla perfektní. Bonus pro věrné fanoušky, jak jinak než rybičky. Děkujeme panu rozhodčímu za dobře odpískaný zápas. Doufám, že takovéto nasezení a chuť do hry ukážeme i v Přibyslavicích.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přesně tak

(Prcek, 3. 6. 2008 21:23)

Stejně jako Karel Hynek Mácha...taky seš taková kapacita..prostě baru..na jedničku poddtrženou i s hvězdičkou:-*

ty jooo

(k.o.f.i, 3. 6. 2008 12:18)

Teda Baru na ten gympl je tě škoda........Měla bys svýho talentu využít:)

Anetka..:o))

(supéér..., 2. 6. 2008 19:51)

No načisto jo ..:) Seš šiköwná- BEZ POCHYB!!

profesionálka!

(Zuzinka06, 2. 6. 2008 19:29)

dobrý Barčo:-D hotovej reportér:-D